دیدار مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای سیستان و بلوچستان و معاون آموزشی و پژوهشی دفتر نهاد استان با ریاست و اعضای هیئت رئیسه دانشگاه

در این دیدار آقای دکتر میرزایی ریاست دانشگاه همکاری مجموعه های مختلف دانشگاه در امورات فرهنگی را از جمله نقاط قوت دانشگاه برشمرد و همکاری ظرفیت های مختلف درون دانشگاهی و برون دانشگاهی را عاملی مهم در هر چه بهتر برگزار نمودن فعالیتهای فرهنگی در دانشگاه دانست.

به همت دفتر نهاد رهبری دانشگاه حجت الاسلام و المسلمین بامری(مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای سیستان و بلوچستان) و آقای دکتر بامری(معاون آموزشی و پژوهشی دفترنهاد استان) با ریاست و اعضای هیئت رئیسه دانشگاه روز سه شنبه 1400/3/4 در ستاد مرکزی دانشگاه دیدار نمودند.

حاج آقا بامری در این دیدار گفت: تمام فعالیتها و موفقیت هایی که جهت جلوگیری از شیوع کرونا  تا کنون در منطقه سیستان صورت گرفته  نتیجه ایثار و تلاش کادر بهداشت و درمان و  مدیریت و زحمات دکتر میرزایی می باشد که از زحمات همه عزیزان تقدیر و تشکر می گردد ایشان به انجام فعالیتهای فرهنگی دردانشگاه توسط دفتر نهاد رهبری اشاره کرد و از حمایت های رئیس دانشگاه در این زمینه نیز تشکر نمودند.

دکتر میرزایی گفت: موفقیتی که در این بحران از سوی همکاران می بینیم بر اساس ذهنیت بسیجی آنان است  که فراتر از وظایف خود عمل کردند و با همین نگاه ادامه خواهند داد.

در این دیدار ریاست دانشگاه همکاری مجموعه های مختلف دانشگاه در امورات فرهنگی را از جمله نقاط قوت دانشگاه برشمرد و همکاری ظرفیت های مختلف درون دانشگاهی و برون دانشگاهی را عاملی مهم در هر چه بهتر برگزار نمودن فعالیتهای فرهنگی در دانشگاه دانست ایشان از دفتر نهاد رهبری دانشگاه به سبب همراهی و اجرای برنامه های فرهنگی قدردانی کرد.

کلمات کلیدی
تهیه کننده:

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *